Zwycięstwo w sparingu
Z bardzo dobrej strony pokazali się Trampkarze KS Torpedy w niedzielnym sparingowym meczu przeciwko KS Świdniczance, w którym wygrali 11:6. Spotkanie rozpoczęło się pechowo dla naszej drużyny i po kilku minutach przegrywaliśmy 0:2. Z czasem nabieraliśmy pewności w grze, a dobre zmiany wprowadzał trener Jarmuł. Goście kreowali wiele sytuacji bramkowych ale ciężko im było pokonać …






